כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

5 מקרים בהם אתם חייבים להחליף צילינדר בדלת הכניסה לבית

ככה פחות או יותר נראית החלפת צילינדראחת הפעולות הנפוצות והנדרשות ביותר בעולם המנעולנות היא החלפת צילינדר. הצילינדר הוא הלב של מנגנון הנעילה של הדלת והוא חייב להיות במצב תפקודי אופטימאלי כדי לספק את מידת ההגנה והביטחון שאותה אתם רוצים ודורשים. צריכים להחליף צילינדר? חברת קוויקי שירותי מנעולנות מציעה שירותי החלפת צילינדרים לכל סוגי הדלתות, במהירות, באמינות ותוך שימוש במוצרים המקצועיים ביותר. ריכזנו עבורכם 5 מקרים בהם אנו כאנשי מקצוע ממליצים להחליף את צילינדר הנעילה בדלת.

קבלת דירה חדשה

כאשר אתם נכנסים לדירה חדשה, אין לכם מושג מי וכמה אנשים כבר היו בדירה, מי יכול היה להשיג מפתחות לדלת הדירה שלכם או מי יכול היה להשיג תעתיק של הצילינדר לצרכי פריצה עתידית. לכן, כדי להיות שקטים ובטוחים שרק לכם יש את מפתחות הכניסה לדירה החדשה והיקרה שלכם כדאי בהחלט לבצע החלפת צילינדר מקצועית – למשל במקרים של מותגי נעילה מובילים כגון החלפת צילינדר מולטילוק או רב בריח, אז רצוי שהעבודה תבוצע ע"י מנעולן מוסמך.

כניסה לדירה שכורה / עזיבה של שוכר את הדירה בעלותכם

באופן דומה לקבלת דירה חדשה מקבלן, גם כאשר אתם נכנסים לדירה שכורה יש מקום להחליף צילינדר כדי לספק לכם ראש שקט וביטחון מוגבר כי רק לכם יש את מפתחות הדירה. אחרת, לשוכרים קודמים יכולים להיות מפתחות והסיכון בכך מובן, אינכם יודעים אלו קבלנים או אנשי שירות היו בדירה לפני כניסתכם וכדומה. כמובן שמבקרה זה רצוי לבצע באותו הזמן גם שכפול מפתחות ולתת לבעל הדירה סט מתאים של מפתחות לדלת הדירה שבבעלותו. רצוי להשקיע במנגנון איכותי ובטיחותי, לבירור מחיר צילינדר רב בריח למשל, התקשרו לקוויקי היום.

אובדן מפתחות של מישהו מבני הבית

כאשר מישהו מבני הבית מאבד את המפתחות לדירה, לבית או לעסק, המשמעות היא שאתם לא יודעים בפועל איפה נמצאים המפתחות והאם מישהו אחר השיג אותם. כדי לקבל שקט נפשי ומטעמי אבטחה, במקרים אלו רצוי בהחלט לבצע החלפת צילינדר בדלת כדי לוודא שגם אם מישהו מצא את המפתח והבין לאן הוא שייך, הוא לא יוכל לנצל זאת לרעה בקלות.

הימצאות קבלני משנה בבית, ללא השגחה

אין מה לעשות, כאשר זה נוגע לביטחונכם האישי ולביטחון הרכוש שלכם, קשה להיות זהירים מדי. מעת לעת נכנסים לדירה או לבית שלכם קבלני משנה לביצוע עבודות שונות, וזה שם את אותם אנשי מקצוע וספקי שירות בעמדה רגישה מאוד במקום הכי פרטי שלכם. אם היו אצלכם בנכס קבלני משנה או ספקי שירות ללא השגחה, יש מקום לשקול להחליף צילינדר כי אתם פשוט לא יכולים לדעת האם מדובר על גורם מקצועי אמין וישר או על גורם שינסה לנצל לרעה את ההימצאות שלו במקום (מבחינת שכפול פרימיטיבי של תעתיק המפתח, פגיעה בצילינדר וכן הלאה).

כאמצעי זהירות אחת לכמה שנים

בנוסף לתרחישים שתוארו לעיל ושבהם כדאי להחליף צילינדר בדלת שלכם, אנו בהחלט ממליצים אחת לכמה שנים להחליף את הצילינדר בדלתות הראשיות כאמצעי זהירות נוסף – מבחינת העובדה שגם אם למישהו איכשהו הגיע מפתח לדלת או הוא יצר מפתח כזה באמצעים לא כשרים, החלפת צילינדר תצמצם את הסיכון. החלפה תקופתית כזו גם שומרת על מנגנון נעילה "רענן" ומתפקד באופן אופטימאלי. Save

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן