כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מנעולן בעין שריד

מנעולן בעין שריד

עין שריד הוא אחד היישובים המקסימים והנעימים באזור השרון, בכך אין ספק. אך את הפסטורליה והשלווה היחסית יכול מעת לעת להפריע צורך פרקטי וטכני למדי, צורך בשירותי מנעולן בעין שריד. חברת קוויקי מנעולנות מתמחה במכלול ההיבטים של תחום המנעולנות ומעניקה שירות בפריסה גיאוגרפית רחבה, אך עם זאת עם זמינות מעולה ומהירה. בין אם מדובר על מקרה חירום או צורך שבשגרה, בין אם מדובר על שירות מנעולן רכב בעין שריד או על מנעולן לבית בעין שריד, בקוויקי אתם מכוסים מכל הבחינות – שירות מנעולנות מקצועי, אמין ואיכותי. 

שירותי מנעולנות לתושבי עין שריד

באופן כללי, חברת קוויקי מספקת שירותי מנעולן בעין שריד אשר כוללים את כל מגוון השירותים והפתרונות תחת תחום המנעולנות, לרכב ולבית. לפניכם פירוט של שירותים נפוצים בהקשר לצורך הפרקטי במנעולן בעין שריד. 

  • שכפול מפתחות לבית בעין שריד: שכפול כל סוגי המפתחות ועבור כל סוגי הדלתות ומנגנוני הנעילה. שכפול בבית הלקוח על ידי ניידת שירות מאובזרת וזמינה. שכפול מפתחות לבית בעין שריד בשגרה ובחירום, מענה מלא לצרכים שלכם. 
  • שכפול מפתחות לרכב בעין שריד: פעמים רבות אנשים זקוקים לשירות שכפול מפתחות לרכב מקצועי ואמין , גם שכפול מפתחות לרכב בעין שריד כמובן. אובדן מפתחות, צורך בסט חלופי ו"ספייר" ועוד. 
  • שחזור מפתחות לרכב: שחזור מפתחות רכב נעשה כאשר אין בנמצא סט מתפקד של מפתחות, על בסיס נתוני יצרן ומחשב הרכב. שחזור מלא ואמין, כולל קידוד מחשב הרכב בהתאם.  
  • פורץ מנעולים בעין שריד:  כספות ביתיות ועסקיות, דלתות שננעלו בלא יכולת לפתוח, פריצה לרכבים נעולים וכיוצא באלו. פורץ מנעולים בעין שריד פותח לכם את מה שצריך בצורה אמינה ומסודרת ומבלי לגרום לנזק.  
  • החלפת צילינדר בעין שריד: החלפת צילינדר בעין שריד במקרים מגוונים מאוד. למשל צילינדר ישן ובלוי, צילינדר לא איכותי ובטוח מספיק, אחרי פריצה, לאחר כניסה לנכס חדש וכן הלאה. קוויקי מתקינים רק צילינדרים אמינים ואיכותיים מבית המותגים המובילים בעולם. 

ליצירת קשר עם מנעולן בעין שריד השאר פרטים או התקשר 052-8738989

שירותי מנעולן בעין שריד נוספים כוללים גם תיקון סוויץ' ברכב, התקנת מערכות מאסטר מוסדיות, תיקון מחשבי רכב ושיווק מורשה של מותגי הנעילה הטובים ביותר.  השירות ניתן בעזרת ניידת שירות הזמיהנ 24 שעות ביממה ומספקת שירותי מנעולן לישובים נוספים באיזור. קרא עוד על מנעולן בפרדסיה, בתל מונד, בקדימה, בצורן, בבני דרור, בכפר יונה.

 

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן