כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות לאיסוזו

שכפול מפתח לאיסוזו

איסוזו הוא מותג רכב יפני ותיק המתמחה בייצור רכבי עבודה, רכבים מסחריים ומשאיות קלות. בשוק הישראלי רכבי איסוזו מיובאים ע"י חברת UMI, כאשר החברה מתמקדת כיום עם רכיב המותג במשאיות בגדלים שונים ובשיווק טנדר ה-D-Max הפופולארי השולט בשוק הטנדרים הישראלי כבר כעשור. בהתאם לייצור של בעיקר רכבים מסחריים ורכבי עבודה, איסוזו מתמחה גם בייצור מנועי דיזל אמינים ואיכותיים.

אם גם אתם נוהגים ונהנים מטנדר או משאית של היצרנים היפנית המעולה הזו וזקוקים לשירות שכפול מפתחות לאיסוזו, אתם במקום הנכון אז התקשרו עכשיו לקוויקי מנעולן רכב. חברת קוויקי מנעולנות נמצאת באזור פרדס חנה ומשרתת לקוחות פרטיים ועסקיים בכל האזור. בקוויקי אתם נהנים משירות שכפול מפתחות לרכב איסוזו וכמו כן שכפול שלטים לרכבי החברה. אנשי המקצוע שלנו מבצעים, בחנות או בשטח, שחזור מפתחות כללי לאחר אובדן או נזק לכל דגמי איסוזו – כולל משאיות. השירות כולל גם קידוד מחדש של סט המפתחות והתאמתו הספציפית למחשב הרכב שלכם.

שכפול מפתחות איסוזו – איך זה עובד?

מנעולן רכב מקצועי יכול לשחזר עבורכם את סט המפתחות לטנדר או למשאית גם אם המפתח המקורי אבד או ניזקו לחלוטין, ללא החלפת צילינדרים ברכב. כך, ניתן לייצר מפתח מתאים לרכב האיסוזו שלכם, ייצור המפתח כולל קידוד שבב האימובילייזר הפנימי ומחיקת נתוני המפתחות הישנים של הרכב כך שגם אם מישהו מחזיק במפתחות הוא לא יוכל להניע את הרכב בעזרתם. כאמור, השירות ניתן ורלוונטי לטנדרים מסדרת D-Max וכמו כן, לרכבי השטח מדגם טרופר הוותיקים והאיכותיים ולמשאיות הסומו ואחרות מבית איסוזו. חשוב ביותר ששכפול מפתחות לרכב איסוזו יבוצע בצורה מקצועית, אמינה ומדויקת, גם לצרכי ביטוח במקרה של אובדן המפתחות אך גם לצרכי השקט הנפשי שלכם וכמובן תפעול תקין ואמין של כלי העבודה שלכם.

כיום מפתחות רכבים הם לא רק מפתח מכאני אלא אביזרים אלקטרוניים מורכבים וחשובים, אנו בקוויקי מבצעים שירות שכפול מפתחות איסוזו גם לדגמים המתקדמים והחדשים ביותר המגיעים עם מפתחות מוגנים וחכמים. כמו כן תוכלו לקבל באמצעותנו שירות תיקון סוויץ' לאיסוזו.

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן