כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התקנת כספות

התקנת כספת

כספת בבית או בעסק היא אחד מאמצעי הנעילה הבטוחים והיעילים ביותר לאחסנת חפצים ומסמכים חשובים ויקרי ערך עבורכם, וכאשר היא מותקנת בצורה מקצועית ודיסקרטית אז מדובר על בחירה מצוינת וארוכת טווח למכלול צרכי אבטחה ושמירה על פריטים. חברת קוויקי מתמחה בתחום המנעולנות ומספקת מטריית שירותים מקיפה ומלאה באזור פרדס חנה והסביבה, כאשר אנו גם מוכרים כספות, מתקינים כספות ונותנים שירות לכספות.

התקנה של כספת חדשה

לקוחותינו בתחום התקנת כספות נהנים מהתקנה מקצועית (אפשרי גם בזמן הבניה) וסיוע בבחירת מיקום הכספת בבית או בעסק. בנוסף, לרשות לקוחותינו מגוון רחב של כספות למכירה: כספות לנשק, כספות לאקדח, כספת לסיגריות ועוד מגוון רחב של כספות חדשות ומשומשות.

אלו הכספות שתקבל בהזמנת בתקנת כספות
כספות למכירה לפני התקנה. במלאי מגוון רחב של כספות ודגמים רבים אינם נראית בתמונה זו.

ליצירת קשר עם מנעולן מומחה בהתקנת ופריצת כפות השאר פרטים או התקשר   052-8738989

בחירה בספק שירות אמין ומקצועי

לצד נקודות מקצועיות חשובות שמיד ניגע בהן בהקשר של התקנת כספות, חשוב מאוד לבחור בספק השירות הנכון עבור הכספת שלכם- משלב הרכישה, דרך ההתקנה ועד השירות כאשר יעלה הצורך, ובוודאי שבהקשר של שירות פורץ כספות אם יעלה הצורך הלגיטימי לכך. מתקין כספות חייב להיות אמין ומקצועי ללא פשרות, דיסקרטי לאורך כל הדרך ומדויק. לא מדובר כאן על שכפול מפתחות או פעולות מנעולנות בסיסיות אחרות (הגם שאלו מחייבות מקצועיות ואמינות אך אינן רגישות כמו כספות ברוב המקרים) וכאשר אתם מזמינים מתקין או פורץ כספות עליכם לוודא שמדובר על גורם מקצועי ואמין העומד בכל דרישות החוק והרגולציה בישראל – בדיוק מה שאנו בקוויקי בהנהלת איתמר מציעים לכל לקוח וכל הזמנת עבודה.

נקודות חשובות בבחירת והתקנת כספת

  • בחירת כספת מבית מותג אמין, מקצועי ואיכותי – כי רק כספת כזו תשרת אתכם במשך שנים, תהיה עמידה יותר בפני פריצות, מנגנוני הנעילה יהיו אמינים יותר ועוד שלל יתרונות.
  • בחירת מקום מתאים, דיסקרטי ונסתר במיוחד עבור התקנת כספות – למשל בתוך ארון או אפילו מאחורי מערכת המסתירה לחלוטין את קיומה של כספת בחדר.עבוד רק עם גורם מקצועי ומוסמך בתחום של התקנת כספות, בעל תעודות מקצועיות מוכרות
Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן