כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלפת צילינדר מולטילוק

קוויקי שירותי מנעולונות מתמחים בהחלפת צילינדרים של מולטילוק לדלתות כניסה לבתים ולעסקים ומספקים שירות 24/7. אז אם נתקעת מחוץ לבית או שהמנעול תקוע – התקשר ונבוא עכשיו!

צילינדרים של מולטילוק נפוצים מאוד בישראל ונחשבים למוצרים איכותיים ומאריכי חיים. יחד עם זאת, גם אם יש לך מנעול של מולטילוק בדלת, ייתכן שאבד לך מפתח מהסט או שהמנעול כבר לא מסתובב ונפתח כבעבר. הסיבות לכך שהמנעול לא עובד כמו שצריך עשויות להיות מגוונות: כניסת לכלוך לצילינדר, קורוזיה או שחיקה עקב שימוש רב.

בונסף, ישנן סיבות רבות נוספות מדוע אנשים מעונינים להחליף צילינדר מולטילוק בדלת הבית או המשרד. אם עד היום היה לך צילינדר סיני זול וקל לפריצה, ייתכן מאוד שתרצה להחליף לצילינדר של מולטילוק ולהנות מתחושת ביטחון מוגברת. גם אם אתה שוכר דירה ולא מעוניין להשאיר אפשרות שהדיירים הקודמים יכנסו לך הביתה, אתה כנרא תמצא פיתרון הולם בהחלפת הצילינדר בדלת לצילינדר מולטילוק.

מהו צילינדר?

למי שלא מכיר את תפקידו של הצילינדר רק נבהיר שהצילינדר הוא לב ליבו של מנגנון הנעילה של הדלת. הצילינדר מותקן בסמוך לידית הפתיחה של הדלת ובו נמצא המנעול. המפתח מוכנס לחריץ שבצילינדר וזה האחרון, בכפוף להתאמת המפתח לצילינדר, מסובב בתורו גלגל שיניים המפעיל את מנגנון הנעילה ומזיז את בריחי הנעילה אל תוך המשקוף ומחוצה לו. כאשר אומרים החלפת מנעול מולטילוק לדלת, מתכוונים בד"כ להחלפת צילינדר של מולטילוק. ישנם מנעולים נוספים של מולטילוק לדלתות שאינם מנעולי צילינדר, כגון מנעולי תליה למיניהם ומנעולי פרסה. עיקרון דומה פועל גם בצילינדרים של יצרנים אחרים. לחץ למידע כללי אודות החלפת צילינדר.

קוויקי הנה משווקת מורשית של מולטילוק. לקוחותינו נהנים ממבחר רחב ואיכותי של מוצרי החברה, כולל מנעולי חכמים, מנעולים חשמליים, מנעולים לדלתות פנים וחוץ, צילינדרים ועוד. בנוסף, בקוויקי ניתן לקבל שירות לכל מוצרי מולטילוק, כולל מנעול עם כרטיס שכפול כמו MT5, צילינדר אינטראקטיב, סלקטור, clicq ועוד.

החלפת צילינדר מולטילוק – רק עם קוויקי שירותי מנעולנות

ניתן לחלק את המצבים בהם נתקן המנעולן בבואו לבצע החלפת צילינדר, לשני מצבים עיקריים:

  • הדלת פתוחה וניתן לגשת ללא הפרעה לכל הברגים לטובת שחרור הצילינדר.
  • הדלת נעולה ויש לבצע פריצה קודם להחלפת הצילינדר.

קוויקי שירותי מנעולנות, בניהולו של איתמר ונגר מתמחה בהחלפת צילינדרים של מולטילוק. אנו מכירים היטב את כל הצילינדרים של מולטילוק ומחזיקים את כל חלקי החילוף הדרושים, המתאימים לצילינדרים של מולטילוק מכל הדגמים. כפועל יוצא, אם אתה צריך החלפת צילינדר מולטילוק תוכל לקבל את השירות מקוויקי במהירות ובצורה מקצועית. גם אם הדלת נעולה ויש לפרוץ אותה לפני החלפת הצילינדר, קוויקי יבצעו את העבודה במהירות וביעילות ואתה תהנה מפריצה שקטה ואלגנטית של הדלת באופן שיאפשר התקנה של צילינדר מולטילוק חליפי במינימום זמן ועלויות.

אם החלטת לבצע החלפת צילינדר מולטילוק בעצמך, בקוויקי תוכל לרכוש צילינדרים של מלוטילוק וגם להנות מייעוץ של מנעולן מומחה לפני הרכישה.

ליצירת קשר עם מנעולן מומחה השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן