כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול שלטים לרכב

שכפול שלט לרכב

נשבר השלט רחוק לרכב? בקוויקי משכפלים ומקודדים שלטים רחוקים לכלי רכב של כל היצרנים

שלט הרכב שלכם הינו חלק בלתי נפרד מערכת הנעילה של הרכב שלכם, עבור רוב האנשים, קשה לדמיין את חיינו ללא היכולת לנעול ולפתוח את הרכב עם שלט נוח ושימושי, וביתר שאת כאשר מנגנון השלט מובנה במפתח ההנעה עצמו. לצד שירות שכפול מפתחות לרכב, אנו בקוויקי מנעולנות מספקים ומבצעים גם שירות מקצועי מקיף של שכפול שלטים לרכב ושלטים לשימושים שונים, כגון אזעקות, שערים חשמליים וכן הלאה.

סוגי שלטים לרכב

למרות שעל פניו ניתן לראות בתחום שלטי הרכב תחום צר ודי סטנדרטי מבחינת היצע, בפועל ישנם כמה סוגים של שלטים לרכב, סוגים המשתנים הן ברמת העיצוב והן ברמת השימושיות. כחלק משירות שכפול ו/או קידוד שלטים לרכב ריכזנו עבורכם את סוגי השלטים הנפוצים:

  • שלט נוחות נפרד: כנראה שלט הרכב הנפוץ ביותר. הוא נקרא שלט נוחות כי הוא משדרג פלאים את נוחות נעילת ופתיחת הרכב לעומת הפתרון הישן נושן של פתיחת הדלתות באמצעות הכנסת המפתח לפתח המתאים בדלת הרכב. שלט נוחות יכול לכלול כפתור נעילה וכפתור פתיחה ויש שלטי רכב משוכללים יותר הכוללים אפשרויות נוספות כמו פתיחת תא מטען, פתיחת דלתות רק בצד אחד ומנגנון הפעלת אזעקה לאיתור הרכב. השלט נפרד ממפתח ההתנעה עצמו ויכול להיות מקורי של יצרנית הרכב או נפרד ושל ספק טכנולוגיה אחר.
  • שלט נוחות משולב במפתח: פיתרון נוסף ופופולארי מאוד של שלטי רכב, במקום יחידה אלקטרונית נפרדת השלט משולב במפתחי ההנעה האלקטרוני עצמו.
למטה: שלטים לרכב, למעלה: מפתחות עם שלט מובנה
בתמונה: שלטים לרכב, למעלה: מפתחות עם שלט מובנה
שכפול שלטים לרכב בזכרון יעקב
בתמונה: שכפול שלטים מובנים במפתח של פולקסוואגן, אאודי, סקודה, סיאט

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

מתי צריך לשכפל שלטים חדשים לרכבים?

מקרים שונים מצריכים שירות שכפול שלטים לרכב, כאשר מקרים אלו מתחלקים למקרי חירום בהם "נתקעתם" בלי שלט או לשכפול בעת שגרה כהכנה לאותו מצב לא צפוי בו תזדקקו לשלט חלופי.

  • שכפול עקב נזק לשלט ישן.
  • אובדן שלט.
  • כדי לוודא שיהיה לכם שלט חלופי למקרה אובדן או נזק.
  • שדרוג לשלט נוחות.
  • כדי להשלים סט שלם וחלופי של מפתחות ושלט לרכב.
  • השארת שלט נוסף בבית כדי לאפשר לנהגים אחרים לנהוג ברכב

בנוסף לתהליך עצמו של שכפול שלט לרכב, השלטים כיום – בעיקר אלו המשולבים במפתח מכאני או במערכת של מפתח חכם – מחייבים גם תהליך של קידוד שלטים לרכב. השלט עצמו מקודד כך שיתקשר עם מחשב הרכב ורק שלט מקודד וספציפי יוכל לפתוח את רכבכם.

לצד שירות שכפול שלטים ומפתחות לרכב, בקוויקי אנו גם מציעים לכם שכפול שלטים לשערים חשמליים מכל הסוגים ולמערכות אלקטרוניות מופעלות שלט אחרות – הכל על בסיס מוצרים מקצועיים וציוד שכפול וקידוד מתקדם.

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן