כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר בדלת

קוויקי שירותי מנעולנות מספקים שירותי החלפת צילינדר בדלתות מכל הסוגים, באיזור פרדס חנה, חדרה, זכרון יעקב, בנימינה וישובים נוספים באיזור

החלפת צילינדר היא פעולה נפוצה מאוד בדלתות פנים ודלתות כניסה של בתים. החלפת צילינדר היא פעולה פשוטה מאוד אולם ביצוע שלה בצורה לא מקצועית עלול לגרום לדלת נזקים ולעלות הרבה  כסף. קוויקי מספקים שירות החלפת צילינדר בכל סוגי הדלתות, לרבות כניסה לבתים פרטיים, מוסדות ציבור ובתי עסק, כולל צילינדרים חכמים מסוגים שונים. החלפת צילינדר מולטילוק, פלדלת או רב בריח היא פעולה הדורשת ניסיון, אחריות, ידע וציוד מקצועיים. במסגרת החלפת הצילינדר, מקבל הלקוח סט של 3, 4 או 5 מפתחות , כולל אחריות על גבי החשבונית. במידה שהלקוח מעוניין במפתחות נוספים, ניתן לשכפל מפתחות נוספים לבית מכל הסוגים. מחיר החלפת צילינדר הוא מחיר קבוע, על פי תעריף קריאת שירות, ומחיר הצילינדר עצמו משתנה בהתאם לדגם.

ליצירת קשר עם מנעולן מומחה התקשר 052-8738989

בסרטון שלפניכם ניתן לראות החלפת צילינדר ע"י איתמר מקוויקי

ניתן לחלק את החלפת הצילינדר לשני מקרים עיקריים:

 • כאשר הדלת פתוחה: במקרה זה הגישה לכל הברגים לצורך שחרור הצילינדר קלה ונוחה (ראה תמונה) וההחלפה תתבצע בקלות יחסית – תלוי אם המנעול מסתובב חופשי או לא.
 • כאשר הדלת נעולה: במצהב זה אין גישה אל הצילינדר וקודם כל יש לבצע פריצת דלת. לאחר הפריצה ניתן לגשת למלאכת ההחלפה. של הצילינדר.

קרא עוד אודות שירותי החלפת צילינדר:

ככלל, אנו ממליצים להחליף צילינדר אחת ל 2 עד 3 שנים לכל היותר.

מתי נדרשת החלפת צילינדר?

קיימים מספר מקרים בהם יש להחליף את הצילינדר בדלת:

 • בלאי ושחיקה של המנגנון.
 • אובדן או גניבת מפתח.
 • כניסה לבית חדש.
 • החלפת שוכרים.
 • קבלת דירה חדשה מקבלן.
 • צילינדר שניזוק לאחר ניסיון פריצה.

קוויקי מתמחים בהחלפת צילינדרים בכל סוגי הדלתות, כולל החלפות המצריכות פריצה.

ליצירת קשר עם מנעולן מומחה השאר פרטים או התקשר 052-8738989

ליצירת קשר עם מנעולן לבית השאר פרטים או התקשר 052-8738989

עוד כמה דברים שחשוב שתדע על הנושא

במובנים רבים, הצילינדר הוא ליבה של הדלת שלכם, כאשר לצד העיצוב, מנגנוני הנעילה הנוספים ושאר האלמנטים המרכיבים אותה, אותו צילינדר הוא שאחראי על הנעילה, האבטוח והתפקוד התקין של הדלת. החלפת המנעול (כלומר הצילינדר) היא פעולה נפוצה למדי בהקשר של דלתות כניסה ודלתות פנים ומעת לעת יש צורך לבצע החלפת מנעול צילינדר גם כאשר מותקן בדלת צילינדר איכותי ואמין במיוחד של חברה מוכרת. פעולת ההחלפה עצמה היא לרוב יחסית מהירה ופשוטה. ניתן להחליף צילינדר רב בריח לבד (כמו גם צילינדרים של יתר היצרנים), אך מומלץ לבצעה נכון ורק ע"י גורם מוסמך ואמין – כי בסופו של דבר מדובר על הביטחון בבית שלכם ועל האמצעי ככל הנראה החשוב ביותר האחראי עליו. קווקי שירותי מנעולנות מבצעים החלפת צילינדר לכל סוגי הדלתות ולכל המותגים, כאשר כל עבודה מבוצעת תוך הקפדה חסרת פשרות על אמינות, איכות ושימוש רק במוצרים מובילים. תוכל להנות מהחלפת מנעול צילינדר בדלת פלדה ודלתות פנים וכן מגוון שירותי מנעולנות מקצועיים בכל אזור בנימינה, חדרה, פרדס חנה וזיכרון יעקב. אנו מבצעים החלפות מנעולים לדלתות פלדלת, מולטי לוק, רב בריח ומותגים מובילים נוספים, כולל החלפת מנגנון רב בריח חכם. לקוחותינו מקבלים סט של 4-5 מפתחות וכמובן שניתן לבצע שכפול מפתחות בהתאם לצורך. ניתן גם להשיג צילינדרים שניתן לשכפל להם מפתח רק עם כרטיס מיוחד וכן צילינדרים למי שרוצה להחליף בכל זאת באופן עצמאי.

מהו צילינדר?

מנעול צילינדר הוא אחד ממנגנוני הנעילה הנפוצים והאמינים ביותר, כאשר יש מנעולים פשוטים מאוד ויש היום גם מערכות נעילה חכמות ומרובות מרכיבים המתבססות על מנעול צילינדר משוכלל. מנעול זה בנוי על בסיס צילינדר (גליל מוארך) אשר אליו מוכנס המפתח, סיבוב הצילינדר הזה פותח או סוגר את מנגנון הנעילה. בתוך הצילינדר יש פינים שרק המפתח המתאים יכול להזיז עם סיבובו, תנועת הפינים משחררת את לשונית הנעילה או נועלת אותה במצב סגור ונעול. לקריאה נוספת אודות מנעול צילינדר בוויקיפדיה.

סיבות להחליף מנעול צילינדר

 • בלאי ושחיקה של המנגנון: גם צילינדרים ממותגים וחזקים נשחקים בסופו של דבר ויש להחליפם. אם קשה לסובב את המפתח, אם מנגנון הנעילה מרגיש לכם "חלוד" ושחוק או אם הנעילה נתקעת מדי פעם, בהחלט יתכן שהגיע הזמן לבצע החלפת מנעול.
 • כניסה לבית חדש: כאשר אתם עוברים לבית חדש, רצוי לבצע החלפת צילינדר וכך לוודא שרק לכם יש את המפתחות למקום וכי לא נשארו מפתחות פעילים לדיירים קודמים למשל.
 • אובדן או גניבת מפתח: אם אחד המפתחות אבד או נגנב, רצוי מאוד להחליף את מנגנון הנעילה ולוודא שלאף גורם בלתי רצוי לא תהיה גישה למפתח הדלת שלכם.
 • החלפת שוכרים / עזיבת שותף: בין אם אתם בעלי דירה מושכרת והדיירים הקודמים עזבו ובין אם אתם בדירת שותפים ואחד השותפים עזב, מומלץ להחליף צילינדר כדי שרק לגורמים הנכונים יהיה מפתח פעיל ומעודכן.
 • נזק לאחר פריצה: לאחר ניסיונות פריצה או חלילה מקרי פריצה לבית, במקרים רבים נגרם נזק לצילינדר ויש להחליפו בהקדם.

אנו בקוויקי ממליצים להחליף צילינדר אחת ל-3 שנים כדי לשמר מנגנון נעילה במצב אופטימאלי ולוודא כי רק למי שצריך יש מפתח מתאים.

איך זה עובד?

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן