כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות לסקודה

שכפול מפתח סקודה

סקודה, אשר בעבר "נהנתה" ממוניטין של יצרנית רכב צ'כית אפורה וקשוחה אשר ייצרה רכבים קשים ולא אמינים או ידידותיים, נהנית כיום לחלוטין ממציאות אחרת. סקודה נמצאת בפריחה אדירה ומרשימה הן בשוק הישראלי והן בשוק העולמי, עם דגמים מוצלחים מאוד, מוניטין איכותי ואמין עם תמחור אטרקטיבי ונתונים מעולים במכירות. סקודה החלה את דרכה בצ'כוסלובקיה עוד ב-1895, כאשר בהמשך היצרנית נותרה בצ'כיה לאחר התפרקות האיחוד עם סלובקיה. החל משנת 1991 סקודה מהווה חלק מקבוצת פולקסוואגן, לאחר שהיצרנית הגרמנית הענקית השתלטה עליה ומשתפת עם המותג פעולה לטובת והצלחת שני הצדדים.

השותפות עם פולקסוואגן עשתה רק טוב למכוניות מבית סקודה, כאשר כיום כאמור המותג נמצא בשיאו מכל הבחינות ומייצר מכוניות מעולות. עקב הבעלות על המותג ע"י פולקסוואגן, השיווק של מכוניות סקודה בישראל מבוצע על ידי צ'מפיון מוטורס, לצד ייבוא ושיווק רכבי סיאט ואאודי. בישראל יש לסקודה נוכחות מכובדת כמעט בכל קטגוריה – מיני, סופר מיני, משפחתיות, רכבי קרוסאובר (פנאי-שטח) ומנהלים.

שכפול מפתחות סקודה – מה זה אומר?

המפתחות ומערכות הנעילה וההנעה של רכבי סקודה זהים לאלו של כל קבוצת פולקסוואגן, עם המנגנון המוצלח והפופולארי של המפתח המתקפל לתוך שלט מובנה. מערכת הנעילה וההנעה היא אלקטרונית וכוללת כמובן שבב אימובילייזר מובנה בתוך המפתח החכם, כמקובל כיום. לכן שכפול מפתחות לרכב סקודה מחייב מקצועיות וידע מתאימים, לצד ציוד טכנולוגי ייעודי.

אנו בקוויקי מנעולן רכב מסוגלים לבצע שחזור מפתח כללי ומלא גם במצב של אובדן מוחלט של כל מפתחות הרכב שלכם. כמו כן כמובן שאנו יכולים לבצע שכפול מפתחות סקודה כאשר יש ברשותכם סט פעיל של מפתחות הנעה, במקרה זה התהליך פשוט וקל יותר. במסגרת תהליך מקצועי של שכפול מפתח סקודה אנחנו מייצרים את המפתח, מקודדים את השבב האלקטרוני הנמצא בתוכו לפי נ תוני הרכב הספציפי שלכם ומתאימים את המפתח במלואו ובמדויק למחשב הרכב. רק כך המפתח יוכל להניע את הרכב ולספק את הביצועים הרלוונטיים. והכל במהירת שיא ובמחיר זול בעשרות אחוזים ממוסכי היבואנית הרשמית.

אנו מבצעים שירות שכפול מפתחות סקודה לכל דגמי החברה, כולל למשל: סיטיגו, פאביה, ראפיד, רומסטר, אוקטביה, ספייסבק, סופרב, ייטי.

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן