כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחזור מפתחות לרכב

שחזור מפתח לרכב

אבד מפתח מהצרור של הרכב וקיים חשש שיעשה בו שימוש בלתי מורשה? המפתח האחרון נשבר או אבד? בקוויקי תוכל לשחזר מפתחות לרכב

שחזור מפתחות לרכב נדרש כאשר אין לכם מפתח פעיל בנמצא מסיבה כזו או אחרת ויש לבצע שחזור לפי מחשב הרכב ונתוני הרכב וללא התבססות פשוטה יותר על מפתח קיים.

בקוויקי שירותי מנעולנות מציעים לכם שירות 24/7, היכן שתהיו ותזדקקו לנו, אצלינו תוכלו להנות משירותי שכפול, קידוד והתאמת מפתחות רכב, שכפול וקידוד שלטים וכמובן שחזור מפתחות לרכב לכל סוגי הרכבים ותוך שימוש בציוד טכנולוגי ייעודי ומתקדם.

מתי צריך לבצע שחזור מפתחות לרכב?

  • אחד המפתחות של הרכב נעלם בנסיבות לא ברורות ואתם חושדים שייעשה בו שימוש בלתי מורשה. יש לבצע ניטרול של מפתחות הרכב, לשנות את הקידוד במחשב הרכב ולבצע שחזור מפתחות.
  • אם המפתח האחרון שהיה ברשותכם אבד או נשבר ואין מפתח ספייר שניתן יהיה להעתיק את הקידוד ממנו.
  • הרכב היה בשימוש של אדם (בעלים קודם, מכר, עובד) ואתם חושדים כי הוא מחזיק ברשותו מפתח לרכב שאותו הוא שיכפל ללא רשותכם.

לא חייבים לפנות ליבואן ולשלם הון על מפתח חדש!

במקרה של אובדן למפתחות הרכב שלכם ואפילו אם אתם "סתם" רוצים לשכפל לעצמכם עוד סט של מפתחות, ממש לא חייבים לפנות ליבואן הרכב שלכם ולשלם את המחירים הגבוהים הנגבים על מפתחות חלופיים או שחזור מפתחות אצל היבואניות הרשמיות והמוסכים המורשים של היבואניות. בקוויקי, מנעולן רכב מוסמך ומקצועי תוכלו להינות משירות יעיל ואמין לחלוטין, עם מוצרים מעולים ובמחיר אטרקטיבי מזה שתשלמו במוסך היבואן למשל. הדברים נכונים הן למקרה בו תרצו לשכפל מפתח לרכב והן למקרה מורכז יותר בו תצטרכו לשחזר מפתחות רכב לאחר אובדן מוחלט.

Save

Save

שחזור מפתחות לרכב (אילוסטרציה)

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

מה זה שחזור מפתחות רכב?

קידוד מחשב הרכב כחלק משחזור מפתחות שחזור מפתחות רכב שונה משכפול מפתחות, כפי שניתן להבין מהשוני בשמות השירותים. שכפול מפתח רכב מתבסס על מפתח קיים ופעיל, אותו הדבר לגבי שכפול שלט לרכב. במקרה של שכפול מפתח, פשוט לוקחים את המפתח הקיים  ומשכפלים את הנתונים באמצעות מכשור ייעודי. בשחזור, אין מפתח קיים והתבסס עליו וזה הופך את האופרציה למורכבת יותר.

שחזור מפתחות לאחר אובדן מפתחות למשל כולל התחברות למחשב הרכב והתאמת קידוד המפתחות לפי הקידוד של מחשב הרכב. ישנם יצרנים מסויימים בהם התהליך הוא שינוי הקוד במחשב הרכב ואז קידוד של המפתחות החדשים לפי הקידוד החדש של המחשב.

הפעולה של התחברות למחשב הרכב ובפרט שינוי הקוד והתאמת הקידוד החדש לסטים החדשים של המפתחות מצריך יידע מקצועי, והכרות של המנעולן עם דגמים ויצרנים רבים. לפיכך מומלץ לפנות לצורך שחזור מפתחות רכב רק למנעולן רכב מומחה. בקוויקי תוכל לקבל שירות מאיתמר וסמי, שני מנעולנים ותיקים ומנוסים מאוד שידעו לספק לך את השירות ביעילות ובאיכות מעולה.

לסיכום נקודה זו: משכפלים מפתח כאשר יש בידיכם מפתח קיים (לצורך החזקת סט נוסף, להחלפת סט שאבד, ליתר ביטחון וכן הלאה). משחזרים מפתח כאשר המפתח שלכם ניזוק או אבד לגמרי ואין ברשותכם מפתח חלופי פעיל – או שהוא נמצא הרחק מכם או שאין לכם בכלל מפתח חלופי למשל.

צריך מנעולן רכב? ליצירת קשר עם מנעולן מומחה השאר פרטים או התקשר  052-8738989

Save

Save

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן