כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות

שכפול מפתח

בקוויקי תוכל להנות משכפול מפתחות מכל הסוגים: לרכב, לבית ולעסק. השכפול המכאני מבוצע ע"י מכונה אלקטרונית. מרבית המנעולנים משתמשים במכונה ידנית בה מוכנס המפתח לשכפול (המקורי) ומפתח הגולם והמנעולן עוקב אחרי קוי המתאר של המפתח המקורי וחורט במפתח הגולם. בשיטה זו יש הרבה טעויות ולא פעם הלקוח הולך הביתה עם המפתח החדש ומוצא שאינו פותח את הדלת. בקוויקי תוכל להנות משכפול מפתחות בעזרת מכונה אלקטרונית המשכפלת ברמת דיוק גבוהה מאוד וללא טעויות.

לא משנה איזה מנעול יש לך בבית – מולטילוק, רב בריח או כל מנעול אחר, בקוויקי אנחנו יודעים לעבוד עם מפתחות וצלינדרים של כל החברות ומספקים שירות שכפול מפתחות לבית לכל סוגי המפתחות, כולל מפתחות להם כרטיסי שכפול של היצרנים המובילים.

לפני שמשכפלים מפתחות לבית אנו ממליצים לבצע בדיקה של עלות השכפול אל מול החלפה של הצילינדר בצילינדר חדש. צילינדר חדש מגיע עם סט מפתחות חדש ורענן. אם הצילינדר שלכם ישן ושחוק כדאי לנצל את ההזדמנות ולהחליף לצילינדר חדש ומודרני המגיע עם סט מפתחות מלא.

שכפול מפתחות על ידי איתמר מקוויקי
בתמונה למעלה: איתמר מקוויקי על מכונת השכפול

בסרטונים שלפניכם, שכפול מפתחות בקוויקי באמצעות מכונות שכפול מפתחות אלקטרונית מתקדמות

בנוסף, לקוויקי התמחות בתחום מנעולנות לרכב. אנו מציעים שכפול מפתחות לרכב כולל שכפולים של מפתחות משולבי שלט, קידוד מפתחות, מפתחות חכמים ועוד. השירות ניתן 24 שעות במסגרת חילוץ רכבים באיזור פרדס חנה, חדרה, ישובי חוף הכרמל, גבעת עדה, זכרון, בנימינה וקיסריה.

ליצירת קשר עם מנעולן מומחה השאר פרטים או התקשר 052-8738989

טיפ ששווה הרבה: התפרק לך המפתח? אסוף את כל החלקים שנפלו על הרצפה. אפילו החתיכות הקטנות ביותר. שים בשקית והבא את זה למנעולן. יש סיכוי שאחת מהחתיכות היא הצ'יפ וכך תוכל לחסוך קידוד מחדש של המפתח והוצאות מיותרות.

שירותי שכפול מפתחות ניתנים בחנות בפרדס חנה וכן בכיסוי איזורי נרחב ע"י ניידת השירות של קוויקי. למידע על שירות שכפול מפתחות באיזורים הבאים:

חדרה, פרדס חנה, קיסריה, גבעת עדה, בנימינה, זכרון יעקב, חוף הכרמל

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן