כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלפת צילינדר פלדלת רב בריח

המפתח לא מסתובב במנעול פלדלת? איבדתם את אחד המפתחות בסט? נכנסתם לדירה חדשה? קוויקי שירותי מנעולנות מתמחים בהחלפת צילינדר לפלדלת ופריצת דלתות פלדלת נעולות.

המפתח לא מסתובב במנעול פלדלת? איבדתם את אחד המפתחות בסט? נכנסתם לדירה חדשה? קוויקי שירותי מנעולנות מתמחים בהחלפת צילינדר לפלדלת ופריצת דלתות פלדלת נעולות.

דגמי פלדלת של חברת רב בריח הישראלית קיימים משנת 1977 ונפוצים מאוד בשוק. מנעולים ודלתות אלה הוכיחו עצמם כאמינים ובטוחים לשימוש, בעיקר בדלתות חוץ, אך לא רק. לעיתים עלולות להווצר נסיבות או בעיות שיקשו את השימוש בו ויחייבו החלפת צילינדר בדלת הפלדלת שלכם. הבעיות עשויות לנבוע ממספר סיבות:

  • שחיקת מנגנון הנעילה שבצילינדר עקב שימוש ממושך.
  • קורוזיה בחלקי המנגנון השונים.
  • כניסת אבק או לכלוך למנגנון.
  • אובדן מפתח מהסט.
  • השחתה של הצילינדר עקב נסיון פריצה כושל.
  • חילופי שוכרים בדירה או כניסה לדירה חדשה מקבלן.

בכל אחד מהמקרים שלמעלה יש צורך בהחלפת צילינדר לפלדלת. חשוב להבהיר כי כשאומרים החלפת צילינדר לרב בריח, מתכוונים בעצם להחלפה של הצילינדר בדלת פלדלת של רב בריח. הצילינדר הוא המנגנון המכאני המהווה את לבה של הדלת. הצילינדר ממוקם מתחת לידית הפתיחה של הדלת וניתן להגיע אליו לצורך החלפתו, באמצעות כלי עבודה ייעודים.

החלפת צילינדר לפלדלת עם קוויקי – תן למקצוענים לעשות את העבודה עבורך

חברת קוויקי שירותי מנעולות מתמחה בהחלפת צילינדרים לפלדלת של רב בריח ומספקת מענה לקריאות החלפת צילינדר בדלתות פלדלת ודלתות של יצרנים נוספים, בפרדס חנה, כרכור, חדרה, זכרון יעקב, גבעת עדה, קיסריה, אור עקיבא, חריש, ישובי עמק חפר וישובי חוף הכרמל.

אנו מכירים את כל הדגמים ויש לנו את חלקי החילוף הדרושים זמינים בכל זמן נתון. גם אם הדלת נעולה וגם אם יש מפתח שבור בצילינדר, אנו נתגבר עבורך על התקלה תוך זמן קצר תוך שמירה על שלמות הדלת והמשקוף וביצעו פריצה שקטה ללא נזקים.

השירות ניתן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בקוויקי יש תמיד מנעולן תורן לשירותכם.

מחיר של החלפת צילינדר פלדלת נקבע בהתאם לאופי העבודה: שעת הקריאה, מרחק הנסיעה מאיזורי השירות והאם הדלת נעולה ויש צורך בפריצת מנעול רב בריח או שהדלת פתוחה ויש גישה למנגנון. בכל מקרה, בקוויקי אנו מקפידים על רף מחירים הוגן ונוח ללקוחותינו. קוויקי משווקת ומתקינה צילינדרים איכותיים של חברות נוספות. למידע נוסף קרא דף מידע כללי אודות החלפת צילינדר.

ליצירת קשר עם מנעולן מומחה השאר פרטים או התקשר 052-8738989

עשה זאת בעצמך – החלפת מנעול פלדלת

אם בכל זאת החלטת לנסות לעשות זאת בעצמך, חשוב להצטייד בכלי העבודה הדרושים: מפתח אלן 3, מברג שטוח, מברג פיליפס, בוקסה 10 או 13 מ"מ.

בשלב ראשון יש לשחרר את הידית בעזרת מפתח האלן. הבורג נמצא על בסיס הידית – ניתן לאתר אותו במבט בקלות. לאחר פתיחת הבורג יש לשחרר את הידית ולהוציא אותה מהדלת.

לאחר הסרת הידית, יש לפרק את מכסה המנגנון. המנגנון מחובר לדלת בעזרת 6 ברגים הנפתחים ע"י מפתח בעל ראש שטוח. יש לפרק את המכסה בכיוון הנמצא בתוך הדירה שכן מהצד החיצוני אין גישה לצילינדר.

לאחר פתיחת הברגים יש להסיר את המכסה ועתה נוכל לראות את הצילינדר. הצילינדר בפלדלת מוגן בעזרת מגן צילינדר שמחובר עם 2 ברגי 10 מ"מ, אותם יש לפתוח. הסר את המגן.

הצילינדר תפוס בעזרת בורג נוסף המוברג מהחלק הצר של הדלת, איפה שיוצאים הבריחים. יש לפתוח את הבורג הזה גם כן. לאחר שחרור והוצאת הבורג, ניתן להוציא את הצילינדר.

עתה נכניס את הצילינדר החדש למקומו. יש להכניס את הצילינדר החדש כאשר המפתח במצב מאוזן. לאחר ההכנסה למקום יש לשחק אם המפתח ולראות שהמנגנון אכן עובד כנדרש. אם הכל בסדר, יש להחזיר את הל החלקים למקומם בסדר הפוך לסדר הפירוק. מומלץ גם לשמן את המנגנון בעזרת שמן ייעודי ע"מ שיאריך חיים.

חשוב להדגיש כאן כי ההסבר מתיחס למצב בו הדלת לא נעולה ויש גישה נוחה לכל הברגים. אם הדלת נעולה, תזדקק לשירותי פורץ מנעולים מקצועי ע"מ להחליף את הצילינדר.

ניתן לרכוש בקוויקי צילינדר לפלדלת להחלפה עצמית או להזמין את איתמר שיבצע את ההחלפה עבורכם.

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן