כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות לסיאט

שכפול מפתח לסיאט

סיאט היא יצרנית רכב קטנה ומאוד דינמית, אך היא משתייכת לאחד מתאגידי הרכב הגדולים והמובילים בעולם ולכן מציעה שילוב נדיר של מקוריות, עיצוב מיוחד וביצועים בקצה העליון של הסקאלה לצד טכנולוגיות מתקדמות ומערך הנדסי מקיף במיוחד. סיאט מגיעה אלינו מספרד, כאשר המותג נוסד בשנת 1950. כיום המותג משתייך לקבוצת פולקסוואגן הגרמנית יחד עם מכוניות סקודה ואאודי. אי לכך, בשוק הישראלי מייבאת ומשווקת את רכבי סיאט חברת צ'מפיון מוטורס, כמו כן, גם חברת קל אוטו פעילה בשיווק ויבוא מקבילים של רכבי סיאט לישראל. לחברה מוניטין ותיק ומכובד של מכוניות ספורטיביות ואגרסיביות, לצד אפשרויות משפחתיות "רגועות" יותר בתדמיתן.

שכפול מפתחות סיאט הוא צורך במקרים כגון אובדן מפתח סיאט, נזק למפתח הרכב שלכם, צורך במפתח חלופי נוסף וכיוצא באלו. קוויקי שירות מנעולן רכב מציעים ומבצעים שירות שכפול מפתחות לרכב לכל דגמי SEAT, במחירים מפתיעים ותחרותיים ועם איכות ואמינות ללא דופי מכל בחינה.

אודות שכפול מפתחות סיאט

המפתחות של מותג סיאט וגם מערכות הנעילה וההנעה של רכבי המותג הם למעשה זהים למפתחות של כלל קבוצת פולקסוואגן במראה ובתפקוד הטכנולוגי. בכל מפתח מותקן שבב אלקטרוני פנימי המתפקד כאימובילייזר המקודד ספציפית לאותו רכב. המפתחות עצמם כוללים שלט מובנה ואת מבנה המפתח המתקפל הפופולארי והנוח של מותגי הקונצרן. שכפול מפתחות סיאט הוא תהליך פשוט למדי אם יש לכם סט קיים ופעיל של מפתחות לרכב, אך הוא בהחלט אפשרי גם אם נותרתם ללא מפתח חלופי כלל.

אנו יכולים לשכפל מפתח מקורי לפי המפתח שברשותכם ויכולים גם כן לבצע שחזור מפתח כללי ומלא לפי נתוני הרכב והמחשב הפנימי שלו. בכל מקרה, אתם מקבלם מאיתנו מפתח חדש, מתפקד במלואו, המקודד פרטנית ובמדויק לרכב שלכם ואשר יספק ביצועים זהים וחסרי פשרות בדיוק כמו המפתח המקורי.

שכפול מפתחות סיאט אפשרי וזמין עבורכם לכל דגמי המותג, כולל דגמים ישנים ללא מפתחות חכמים. להלן כמה דגמים נפוצים עבורם אנו מספקים שירות שכפול מפתחות לרכב: איביזה על הדגמים השונים של הסדרה, קופרה, ליאון, טולדו, אלהמברה, Mii.

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן