כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות לפורד

שכפול מפתח פורד

השם פורד מביא עימו היסטוריה ארוכה ומכובדת אשר שינתה את פני ענף הרכב העולמי ובפועל אולי אפילו המציאה את הענף בכללותו – כאשר הכוונה היא להנרי פורד ממציא המכוניות ואבי פס הייצור הממוכן לייצור מכוניות. מותג פורד הוא ממותגי הרכב הגדולים והחזקים בעולם, מותג אמריקאי קלאסי עם נוכחות בינלאומית עצומה והצלחה מרשימה במיוחד. רכבי פורד הם לאו דווקא רכבים אמריקאיים "קלאסיים" והחברה בהחלט מציעה דגמים המתאימים גם לשוק הישראלי, ולראייה ההצלחה ארוכת השנים של המותג בשוק המקומי – הן בשוק הפרטי והן בשוק ציי הרכב.

בישראל, רכבי פורד מיובאים ומשווקים על ידי דלק מוטורס, לצד מותגים אחרים אשר לפורד יש אחוזי בעלות עליהם – מאזדה ולינקולן למשל. רכבי פורד פופולאריים מאוד בישראל וניתן לראות רבים מהם נעים על כבישי המדינה. לכן נפוץ שאנו נתקלים בקריאות שירות לצורך שכפול מפתחות פורד – בחנות שלנו או דרך ניידת השירות שלנו בפועלת בפריסה אזורית רחבה 24/7.

אודות שכפול מפתחות פורד

כל הרכבים של פורד מאז שנת 1995 מצוידים במערכת נעילה והנעה אלקטרונית הכוללת שבב משדר מובנה בתוך המפתח. השבב מתחבר למחשב הרכב ורק כך ניתן להניע את המנוע ואת הרכב. לכן גם מבחינת שכפול מפתחות פורד חייבים לבצע את התהליך נכון ובאופן מדויק ולא מדובר על שכפול רגיל של מפתח. בקוויקי אנו מנוסים מאוד בתחום של שכפול מפתחות לרכב ומבצעים קידוד מלא לשבב האימובילייזר של המפתח והתאמה שלו למחשב הרכב.

במסגרת שירות שכפול מפתחות פורד אנו יכולים לבצע שחזור מלא וייצור מפתח מתפקד במלואו, גם ללא הימצאות המפתח המקורי. אנו מייצרים את המפח, מקודדים עליו את הקוד הפרטני ומבצעים סינכרון של המפתח למחשב הרכב כך שהכל יעבוד כשורה. ואתם מקבלים תא השירות הזה של מנעולן רכב במחיר נמוך משמעותית לעומת מוסכי היבואנית עקב היעדר פערי תיווך ותמחור שקוף והוגן. אנו מסוגלים לבצע שכפול מפתחות פורד, שכפול שלטים ושחזור מפתחות לכל דגמי החברה וכל סוגי המפתחות והשלטים – כולל למשל: שכפול מפתח פורד פוקוס, שכפול מפתחות פורד פיאסטה, אקספלורר, קוגה, פורד אדג', טרנזיט, שכפול מפתחות פורד F-350 וכמו כן שכפול מפתחות לדגמי לינקולן.

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן