כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פורץ כספות

קוויקי מספקת שירות פורץ כספות מקצועי. 100% אמינות ודיסקרטיות. מומחה בפריצת כספות מכל הסוגים. שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לפריצה שקטה ונקיה.

פריצת כספות הוא אחד מהנושאים הרגישים בתחום המנעולנות. מצב בו נדרשת פריצה של כספת אינו מצב סטנדרטי אלא קורה בד"כ כאשר מפתח הכספת הולך לאיבוד, הקוד נשכח או שבעל הכספת הולך לעולמו. בכספת מאוחסנים לרוב פריטים יקרי ערך, כסף מזומן, מסמכים אישיים או פריטים בעלי ערך סנטימנטלי. הכספת מוסלקת בד"כ בבית או בעסק, לפעמים עוד משלב הבניה ומעטים, אם בכלל יודעים על קיומה. הרגע בו אנו מזמינים פורץ כספות הוא הרגע בו ויתרנו על האפשרוטת לפתחות את הכספת בדרך מקובלת והחלטנו כי יש הכרח לפרוץ את הכספת בכדי לקבל גישה לתוכנה.

 פריצת כספות של קוויקי שירותי מנעולנות

  • פורץ כספות באופן מקצועי, אמין ובטוח. פריצה שקטה ללא פגיעה במערכות הכספת עצמה.
  • שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לפריצה ללא גרימת נזק לכספת ולתוכנה.
  • באישור משטרת ישראל.
  • פריצת כספות מכל הסוגים. אנו יודעים לעבוד גם עם כספות עם קיר זכוכית וכספות עם חוטים, מבלי להרוס את הכספת בעת הפריצה.
  • אמינות מלאה ודיסקרטיות. רק איתמר וסמי יגיעו לביתך והם יבצעו את הפריצה בעצמם בנוכחותך ומספקים התחייבות לסודיות מלאה לגבי מיקום הכספת ותוכנה.
  • אתיקה מקצועית – הפריצה מתבצעת בנוכחות של בעל הכספת ולנגד עיניו.

בנוסף, קוויקי מספקת שירותים נלווים לפריצת כספות:

  • שכפול מפתחות לכספות.
  • תחזוקת כספות, החלפת חוטים בכספות, החלפת מנעול לכספת.
  • התקנת כספות בגדלים שונים: החל מכספת ביתית לאקדח, דרך התקנת כספות לעסקים וכלה בכספות לסיגריות במרכולים.
  • מכירת כספות חדשות ומשומשות ממגוון סוגים ובהתאם לדרישות חברות הביטוח.

קוויקי מתקינה בכספות מנעולים מקוריים בלבד, כולל מנעולי קומבינציה מבית מאואר Mauer.

פורץ כספות איתמר מקוויקי שירותי מנעולנות

ליצירת קשר עם פורץ כספות מומחה השאר פרטים או התקשר 052-8738989

שירותי פריצת כספות של קוויקי שירותי מנעולנות ניתנים בכל הארץ בתיאום מראש. שירות פורץ כספות בפרדס חנה הנו יוצא דופן וניתן להזמין אותו מעכשיו לעכשיו, ללא תיאום מיוחד.

מתי נדרשת פריצה לכספת ולמה אנו שמים לב?

פריצת כספות נדרשת למשל כאשר אבדו כל מפתחות הגישה הייעודיים לכספת, כאשר נשכח הקוד הסודי לפתיחת הכספת או כאשר מנגנון הנעילה נתקע משום מה. כמו כן לעיתים נדרשת פריצת כספת על ידי פורץ מנעולים מיומן ומקצועי במקרים בהם דירה הועברה בירושה ונמצאה בה כספת ולאיש אין את המידע כיצד לפתוח אותה, זאת לצד מקרים פרטניים נוספים שעשויים לצוץ בהקשר לצורך להזמין פורץ כספות.

מה שבטוח הוא שפריצת כספות אינה פעולה שעושים בקלות דעת או בלי לשים לב לפרטים, מדובר על פעולה רגישה ולעיתים מורכבת מקצועית וכזו שיש לבצע רק כאשר ברור לאותו פורץ מנעולים וכספות שמזמין העבודה הוא בעליה של הכספת ו/או פועל באופן לגיטימי לחלוטין לפתיחת הכספת. אנו בקוויקי מנעולנות מקפידים תמיד לוודא את כל הפרטים ולספק אך ורק שירות מקצועי ואמין ללא פשרות ובהתאם להגדרות החוק בישראל.

 כל שירותי פריצת הכספות והתקנתן נעשים במקצועיות לא מתפשרת, בשקיפות, עם הציוד הטוב ביותר ותוך עמידה מלאה בדרישות הקפדניות בתחום המנעולנות בישראל – שירות בראש שקט לכספת שלכם!

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן