כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות לפולקסוואגן

שכפול מפתח לפולקסוואגן

אין הרבה מותגי רכב בעולם הנהנים ממוניטין כמו היצרנית הגרמנית פולקסוואגן. מדובר על אחת משלוש קבוצות הרכב הגדולות ביותר בעולם, כאשר לצד המותג המרכזי, פולקסוואגן מחזיקה גם במותגים סקודה, אאודי וסיאט. חברת פולקסוואגן נוסדה בשנת 1937, ועם השנים הפכה לענקית הרכב שהיא כיום. בישראל, יבואנית פולקסוואגן היא חברת צ'מפיון מוטורס שגם מייבאת ומשווקת את יתר מותגי הקבוצה. רכבי פולקסוואגן בישראל ממותגים ברמה הגבוהה ולכן הם לרוב יקרים יותר מהמקבילים להם באותן קטגוריות, כאשר החברה נהנית ממוניטין מרשים מאוד של אמינות, חדשנות טכנולוגית, איכות וביצועים. מותג פולקסוואגן פעיל כמעט בכל קטגוריות הרכב בישראל, ממכוניות מיני זעירות ועד רכבים מסחריים גדולים.

אם איבדתם את המפתח של הפולקסוואגן שלכם, אם המפתח שלכם ניזוק, אם אתם זקוקים למפתח חלופי נוסף או מכל סיבה אחרת – בקוויקי מנעולנות רכב אנו מספקים שירות מעולה, איכותי ואמין של שכפול מפתחות פולקסוואגן לכל דגמי החברה וכל סוגי המפתחות.

שכפול וקידוד מפתח פולקסוואגן

בדיוק כמו שרכב הפולקסוואגן הוא יצירת פאר הנדסית, הוא יקר ואתם רוצים לשמור עליו, כך גם מבחינת תהליך של שכפול מפתחות לרכב פולקסוואגן חשוב מאוד שרק מקצוענים אמיתיים ומנוסים יבצעו זאת. מנגנון הנעילה של רכבי קבוצת פולקסוואגן כולל את המפתח המתקפל והקופץ המפורסם כאשר בתוכו מוטמע שבב אלקטרוני המתפקד כאימובילייזר ייעודי לאותו רכב ספציפי. כמו כן מחשב הרכב יודע לזהות את המפתח הספציפי השייך אליו ורק הוא יכול להניע את הרכב. כך שניתן להבין שלא מדובר על תהליך רגיל של שכפול מפתחות לרכב אלא על תהליך מורכב יותר טכנולוגית.

בקוויקי שירותי מנעולן רכב אנו מיישמים פרוטוקול שחזור ושכפול מתקדם וייעודי ועושים שימוש במכשור טכנולוגי משוכלל לצורך שכפול מפתח פולקסוואגן. אנחנו יכולים לבצע שחזור מלא גם במקרה של אובדן מוחלט של מפתחות הרכב וכמובן לבצע שכפול מפתחות פולקסוואגן כאשר יש ברשותכם סט מפתחות. אנו מייצרים מפתח חדש על בסיס מפתח גולמי של פולקסוואגן, מקודדים את השבב האלקטרוני בהתאם ומתאימים את המפתח החדש למחשב הרכב כך שאתם מקבלים מפתח חדש ומתפקד במלואו.

שירות שכפול מפתחות פולקסוואגן ניתן לכל דגמי המותג, כולל בין היתר: פולו, גולף, ג'טה, פאסאט, טוראן, שירוקו, טיגואן, טוארג, קאדי, טרנספורטר, אמארוק, קרפטר.

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן