כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות לבית

שכפול מפתח לבית

קוויקי מספקת שירותי שכפול מפתחות לבית ומאפשרת לשכפל מפתחות לכל סוגי המנעולים הקיימים בשוק

אבד לך מפתח לבית? צריך לייצר מפתח ספייר? המפתח כבר שחוק ולא מסתובב היטב בצילינדר? קוויקי מאפשרת לך שיכפול מפתחות לבית למגוון רחב מאוד של מנעולים ומפתחות ומתמחים בין היתר במנעולי מולטילוק, בלוקר, רב בריח ועוד…

השירות ניתן באיזור צפון השרון – חדרה, קיסריה, פרדס חנה, גבעת עדה, בנימינה, זכרון יעקב וכן ישובי חוף הכרמל.

שכפול מפתחות במכונה אלקטרונית בדיוק גבוה

אצל מרבית המנעולנים, שכפול מפתחות לבית מתבצע באמצעות מכונה העוקבת אחרי מתאר המפתח המקורי ובמקביל חורטת על מפתח גולם. תהליך זה גורם לאי דיוקים רבים וכפועל יוצא למפתחות שלא פותחים את המנעול עבורו שוגכפלו. בקוויקי אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מכונת שכפול אלקטרונית המבצעת שכפול של מפתחות לבית באופן אוטומאטי לחלוטין ובדיוק גבוה. כאן אתה יכול להיות בטוח שהמפתח ששיכפלת יתאים למנעול ולא תצטרך לחזור לשכפול נוסף.

שכפול מפתחות לבית בעזרת מכונה אלקטרונית
בתמונה: שכפול מפתחות לבית בעזרת מכונה אלקטרונית - אפס טעויות ופיספוסים!

לשכפול מפתחות אלקטרוני אצל מומחה השאר פרטים או התקשר 052-8738989

מתי נכון לשכפל מפתח לבית ומתי נכון פשוט להחליף צילינדר?

לעיתים נדרש שכפול של מספר מפתחות מורכבים לשכפול. במקרים אלה יש לבדוק את הצילינדר. אם מדובר בצילינדר מיושן, עדיף כבר להחליפו בצילינדר חדש ומודרני יותר הכולל סט מפתחות חדש. כך תהנה גם מסט מפתחות תקין וגם מצילינדר בטיחותי יותר ורענן.

שכפול מפתחות לבית זול יותר משכפול מפתחות לרכב שכן אינו כולל קידוד המפתח והתאמתו למחשב הרכב. שכפול מפתות לבית הוא שכפול מכאני בלבד ואורך כ 2 עד 3 דקות.

איזורי השירות

קוויקי מספקת שירותי מנעולן ובכלל זה שירותי שכפול מפתחות לבית בחדרה, פרדס חנה, חריש, בנימינה, זכרון יעקב, קיסריה, גבעת עדה וחוף הכרמל.

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן