כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אבדו לי המפתחות לבית – מה עושים?

מה עושים במקרה של אובדן מפתחות לבית ? תלוי! ריכזנו מקרים ותגובות

אובדן מפתחות לבית (אילוסטרציה)אובדן של המפתחות לבית הוא אירוע מתסכל, מעצבן ומטריד, שגם לרוב קורה בזמן הכי לא נוח. אם הגעתם לבית ופתאום נתקפתם בהבנה ש:"אבדו לי המפתחות לבית", דעו לכם שיש מה לעשות ואתם לא לבד. רצוי כמובן להתכונן לתרחיש כזה מראש ולייצר חלופות בטוחות ואפקטיביות, אך גם אם אין לכם כל גיבוי או חלופה של מפתח זמין, פשוט קוראים למנעולן מוסמך ואתם בדרך הבטוחה והמהירה לפתיחת הדלת ולפתרון למפתחות שאבדו.

טיפים מעשיים ומיידיים למצבים של אובדן מפתחות לבית

אם אתם מתגוררים בקומת קרקע או בית פרטי, בידקו קודם כל האם במקרה השארתם דלת אחורית, חלון נמוך או דלת כניסה צדדית פתוחים – כך לפחות תוכלו להיכנס לבית ובשאיפה לקחת את המפתחות הרזרביים המיועדים למקרים אלו בדיוק. אם השארתם מפתח גיבוי אצל השכנים (מומלץ בכל מקרה!) או אצל קרובי משפחה או חברים, זה הזמן להזעיק עזרה ולבקש את המפתח לגיבוי – כאשר השלב הבא הוא לשכפל במהרה מפתח שיחזור להיות בגיבוי או להחליף צילינדר ולשכפל מפתחות אם אתם חוששים מהגעת המפתח האבוד לגורם בלתי רצוי. אם אף אחד מהמקרים האלו אינו רלוונטי, כדי לקבל מענה מהיר, איכותי ובטיחותי אתם צריכים להתקשר אלינו לקוויקי להזמנת שירות מנעולן שיגיע עד אליכם למתן פתרון מותאם אישית – פריצת הדלת הנעולה, שחזור מפתחות, שכפול מפתחות לבית או החלפת צילינדר הנעילה וקבלת מפתחות חדשים.

אבדו לי המפתחות לבית וזה הסט היחיד

אם איבדתם את המפתחות היחידים שהיו לכם של הבית, לדלת הראשית או/או לדלת האחורית, עומדות בפניכם כמה אפשרויות: מנעולן מוסמך יכול לפרוץ את הדלת הנעולה עם ציוד ייעודי ומבלי לגרום לנזק. אם מדובר על מנגנון נעילה הכולל כרטיס שכפול אישי וייעודי, ניתן לבצע שחזור מפתחות לבית ולהפיק לכם סט של מפתחות זהים אך חדשים. ניתן לבצע שחזור מפתחות גם לסוגים אחרים של מנעולים – כל מקרה לגופו ויש לבדוק בשטח. פתרון נפוץ יותר במצבים אלו הוא החלפת כל צילינדר הנעילה, אשר מגיע עם סט מפתחות חדש ומלא. כך אתם בטוחים שיש לכם כמה מפתחות וגם שלאף אחד אחר אין יכולת להשתמש במפתח שאיבדתם.

איבדתי את מפתחות הבית ויש לי מפתח חלופי בתוך הבית

אם איבדתם את המפתחות לבית אבל יש לכם מפתח חלופי בתוך הבית (הנעול) או במיקום אחר שאין לכם אליו כרגע גישה, מנעולן מוסמך יפרוץ את הדלת כדי שתקבלו גישה לביתכם, כאשר השלב הבא הוא השגת מפתח הגיבוי או מפתח אחר וביצוע שכפול מפתחות לבית בצורה מקצועית, מדויקת ומתקדמת טכנולוגית – כך יש לכם מפתח מתפקד. כמובן שגם במקרים אלו, אם אתם רוצים לוודא שאף גורם בלתי מורשה לא יוכל להשתמש במפתח שאיבדתם, המנעולן יצטרך להחליף את כל מנגנון הנעילה לחדש העובד עם מפתחות חדשים.

ליצירת קשר עם מנעולן רכב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן