שכפול מפתחות בחדרה

המפתח לרכב שחוק והפסיק להסתובב? נשבר? אבד מפתח לכספת? לבית? שכפול מפתחות בחדרה זה רק קוויקי! מקצועיות, זמינות 24 שעות ויחס אישי. להזמנה התקשר 052-8738989 איתמר 

לקוחות חברת קוויקי נהנים משירות שכפול מפתחות בחדרה. השכפול מבוצע "על המקום" במסגרת קראת שירות והזמנת הניידת לטובת פריצת דלת של בית או רכב. בנוסף קיימת אפשרות לשכפול מפתחות לתושבי חדרה בחנות של קוויקי הממוקמת באיזור התעשיה של פרדס חנה, בצמוד למכון רישוי חן.

לקוחותינו באיזור חדרה יכולים לקבל שכפול מפתחות לבית כמו גם שכפול מפתחות לרכב באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובאיכות שלא מוכרת באיזור! מידע מורחב בנושאים אלה בהמשך הדף.

מדוע עדיף שכפול מפתחות בחדרה דווקא עם קוויקי?

מנעולנים מהדור הישן מבצעים שכפול על מפתח גולם באמצעות מכונה ידנית המאפשרת מעקב והעתקת התבליט של המפתח. שכפול מפתח ידני נכשל הרבה פעמים והלקוח מוצא את עצמו עם מפתח חדש שאינו מסוגל לפתוח את המנעול עבורו יוצר. הלקוח המתוסכל חוזר למנעולן לשכפול חוזר.

שכפול מפתחות בקוויקי מבוצע באמצעות מכונה אלקטרונית העוקבת בעזרת קרן לייזר אחת תכסית המפתח ומעתיקה אותו באופן מושלם אל מפתח הגולם. בשיטה זו אין טעויות והמפתחות המיוצרים מתאימים תמיד למנעול המקורי ואף מסייעים להאריך את חייו. מלבד אצל חברת קוויקי, אין אפשרות לשכפול מפתחות בחדרה בצורה זו. לחץ כאן למידע נוסף אודות שכפול מפתחות.

שכפול מפתחות בחדרה - אילוסטרציה

רוצה לשכפל אצל מנעולן מומחה?


השאר פרטים או התקשר לקוויקי:  052-8738989 (איתמר).

שכפול מפתחות לרכב בחדרה

בקוויקי משכפלים את כל סוגי המפתחות לרכב: מפתחות מתכת ללא צ'יפ (שכפול מכאני), שכפול מפתחות לרכב עם צ'יפ, שכפול מפתחות עם שלטים ושכפול מפתחות חכמים לרכב. אם נתקעת עם הרכב והשלט לא פותח את הרכב או שהמפתח נתקע בסוויץ' התקשר לקוויקי ואנו נגיע ונשכפל לך את המפתח לרכב בחדרה, בכל מקום בו אתה נמצא. שירות שכפול מפתחות רכב בחדרה הנו זמין ומהיר; ניידת החילוץ זמינה 24 שעות בטלפון: 052-8738989 איתמר.

שכפול מפתחות לבית

כלקוח של קוויקי אתה נהנה מכל שירותי המנעולנות הנדרשים לבית, כולל התקנת דלתות,פריצת מנעולים, פריצת והתקנת כספות וכמובן שכפול מפתחות לבית. שכפול מפתחות לבית בחדרה ניתן בכל איזורי העיר ולכל סוגי המנעולים.לחץ כאן למידע אודות מנעולן בחדרה.