שכפול שלט לרכב בבנימינה

מחפש שכפול שלט לרכב באיזור בנימינה? קוויקי מתמחים במנעולנות רכב ומספקים שירותי שכפול שלטים לרכב באיזור שלך

אתם בדרך אל או מתחנת הרכבת העמוסה בבנימינה, ממהרים לצאת מהבית כדי לעלות על כביש 6 ולכיוון פקקי המרכז – ושלט הרכב שלכם לא פותח את הרכב או שהוא בכלל נאבד לכם איכשהו. בהחלט מצב מטריד ומתסכל, במיוחד כאשר השלט שלכם משולב במפתח של הרכב. חברת קוויקי מנעולן רכב נמצאת תמיד לשירותכם ועבורכם ומציעה שירות שכפול שלט לרכב בבנימינה כל סוגי הרכבים והשלטים, בחנות שלנו בפרדס חנה או בעזרת ניידת השירות שלנו הזמינה 24/7.

מפה לנוחותך:

משכפלים ומקודדים את כל סוגי השלטים

אנו בקוויקי מבצעים פעולות רבות של שכפול מפתחות לרכב לכל וסוגי הרכבים, כאשר בנוסף אנו מציעים ללקוחותינו הקבועים והמזדמנים שכפול שלט לרכב בצורה איכותית, אמינה, בטוחה ומקצועית ללא פשרות. אנו מציעים שירות שכפול שלט לרכב בבנימינה לכל סוגי השלטים, של כל יצרניות הרכב ולכל סוגי הרכבים, עם שלטים מקוריים או חלופיים, בהתאם למלאי ולהעדפות הלקוח.

ליצירת קשר עם מנעולן מומחה השאר פרטים או התקשר   052-8738989

השכפול כולל קידוד מלא של השלט החדש כך שיעבוד רק על הרכב שלכם ובאופן חלק לחלוטין וכמו כן קידוד של השלט למחשב הרכב כך שהשניים יוכלו “לתקשר” ביניהם לפתיחת ונעילת הרכב. במקרים של גניבת שלט רכב או אובדן של השלט, אנו יכולים לבטל את השלט והמפתחות הישנים ובכך לצמצם את הסיכון שמישהו יפתח ויניע את הרכב.

אנו משכפלים שלטי רכב עם היכולות המלאות שהיו לכם בשלט המקורי, כולל בצורת השלט המקורי או בצורה אחרת לפי העדפה אישית וזמינות במלאי. כך, אם בשלט שלכם הייתה אפשרות לפתיחה נפרדת רק של תא המטען או להפעלת האזעקה, אז במסגרת שירות שכפול שלט לרכב בבנימינה תקבלו שלט עם אותן יכולות בדיוק.

שכפול שלטים מובנים במפתח של פולקסוואגן, אאודי, סקודה, סיאט

מחירים מנצחים, בלי להתפשר על איכות וביצועים!

כמו שקרה בתחום של שכפול מפתחות לרכב, כך גם בהקשר של שכפול שלט לרכב בבנימינה כבר לא חייבים ללכת ליבואנית הרשמית של מותג הרכב שלכם ולשלם סכומים גבוהים מאוד על שכפול מפתח או שלט. עם קוויקי שירות מנעולן רכב אתם מקבלים שירות מקצועי, אמין ואיכותי, כאשר מבחינת מחיר שכפול שלט לרכב בבנימינה אתם מקבלים שירות ללא פשרות ובעלות מזערית לעומת מה שהייתם משלמים אצל היבואנית או במוסך מורשה של היבואנית.

ליצירת קשר עם מנעולן מומחה השאר פרטים או התקשר  052-8738989

שכפול מוקדם חוסך פאניקה ותסכול

ההמלצה היא לבצע שכפול שלט לרכב (גם שכפול מפתח לרכב) מבעוד מועד ולפני שנתקלים במקרה חירום. כך גם אם נאבד השלט או שהוא מתחיל לעשות בעיות בתפעול, יש לכם שלט מוכן, פעיל ומקודד מוכן במגירה.