כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול שלט לרכב בזכרון יעקב

חברת קוויקי מנעולנות מספקת לתושבי זכרון יעקב שירות מנעולנות כללי ומנעולנות רכב, בזמינות מעולה ומהירה ועם חנות פיזית קרובה וניידת שירות מאובזרת במלואה המגיעה עד לבית הלקוח. שירות שכפול שלט לרכב בזיכרון יעקב מאפשר לכם לקבל שלט רכב חדש ומתפקד באופן מלא, כשאנחנו מגיעים אליכם לביצוע השירות – והכל במקצועיות, אמינות ודיסקרטיות. "להיתקע" בלי שלט מתפקד לרכב זה בהחלט מתסכל ומטריד, מקשה על פתיחה ונעילה של הרכב, מסרבל את השימוש ברכב ואם השלט משולב במפתח אף יכול למנוע מכם להניע ולנסוע. מזל שקוויקי מנעולנות כאן בשבילכם!

בתור שירות מנעולן רכב מוסמך, ותיק ואמין באזור זיכרון יעקב, פרדס חנה-כרכור, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה וחדרה – קוויקי מנעולנות מציעים שירות שכפול שלט לרכב בזיכרון יעקב ושירותי מנעולנות נוספים באופן המקצועי והטוב ביותר. שכפול שלטי רכב מכל הסוגים ולכל מותגי הרכב.

שירות שכפול שלטי רכב

לצד השירותים הנפוצים של מנעולן רכב שאותם אנו בקוויקי מספקים, קרי פריצה לרכבים שננעלו או שכפול מפתחות לרכב לאחר אובדן או נזק, שירות שכפול שלט לרכב בזיכרון יעקב כולל את ההיבטים הרלוונטיים הבאים, בהתאם למקרה הפרטני שלכם:

  • שכפול מלא של השלט – גם ללא הימצאות שלט קיים פעיל
  • שכפול לפי שלט פעיל
  • שכפול שלט נוחות לרכב
  • שכפול שלטי אזעקה
  • קידוד שלטים לרכב בזיכרון יעקב – קידוד לאות הנכון ולמחשב הרכב שלכם
  • תיקון שלט לרכב – רק כאשר זה אפשרי טכנית ובעל כדאיות כלכלית עבור הלקוח
  • שכפול שלט לרכב בזיכרון יעקב עם שלט מקורי או חלופי – כל מקרה לגופו
  • שינויי קוד בשלטים רלוונטיים
  • חידוש שלטי רכב – החלפת גוף השלט עם הרכיבים האלקטרוניים תקינים

שכפול שלט לרכב בזיכרון יעקב יכול להיות רלוונטי כאשר השלט שלכם אבד או נגנב, כאשר השלט שלכם ניזוק או פשוט אינו מתפקד כמו שצריך כבר, כאשר לחצני השלט שחוקים וכמובן שגם כאשר אתם רוצים שלט חלופי שיהיה לכם לסט מפתחות נוסף או כ"ספייר".

במקרים רבים כאשר שלט הרכב אינו עובד, פשוט מדובר על סוללות שסיימו את חייהן (אנו יכולים כמובן להחליף עבורכם את הסוללות בשלט), אך עם השלט עצמו כבר סיים את חייו, נדרש לבצע שכפול שלט לרכב. פשוט מתקשרים לקוויקי מנעולנות וניידת השירות שלנו בדרך אליכם לבצע שירות מעולה ואמין של שכפול שלט לרכב בזיכרון יעקב. מחיר שכפול שלט לרכב בזיכרון יעקב הינו הגיוני והוגן ובעיקר זול לעומת שכפול שלט אצל יבואניות הרכב (אותו הדבר תקף גם לגבי שכפול מפתח לרכב).

ליצירת קשר עם מנעולן רכב בזכרון יעקב השאר פרטים או התקשר 052-8738989

שירותי מנעולנות רכב בזכרון יעקב

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן