כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכחתי את המפתחות באוטו – מה לעשות?

שכחת את המפתח באוטו והוא ננעל? הנה האפשרויות העומדות לרשותך:

הגעתם לרגע הזה – שקורה לכולם בשלב כזה או אחר – בו אתם מגלים ששכחתם את המפתחות בתוך האוטו והוא ננעל בצורה כזו או אחרת? אין ספק שזה מעצבן ומתסכל, במיוחד כי לרוב זה קורה בזמנים הכי לא נוחים! תנשמו עמוק, תזכירו לעצמכם שזה קורה באמת כמעט לכל אחד ותבינו שיש מה לעשות, שיחת טלפון אחת ואתם אחרי האירוע במהירות שיא ואולי אפילו אחרי שקיבלתם "שיעור" לחיים שיעזור לכם לא להיקלע למצב כזה בעתיד.

מנעולן רכב מיומן ומקצועי יחלץ אתכם מהצרה במהירות ובאפקטיביות, מבלי לפגוע כלל ברכבכם. אז אם שכחתם את המפתח בתוך האוטו, הוא נעול בפנים ואתם תקועים בחוץ, ההמלצה הגורפת היא לא לנסות לפתוח את האוטו לבד באמצעים פיזיים, לא להסתכל על סרטון יוטיוב שמסביר לכם איך לפרוץ לרכב שלכם אלא פשוט להתקשר לקוויקי מנעולנות רכב ובתוך זמן קצר נגיע אליכם עם ניידת שירות ונפתור את הבעיה בצורה אופטימאלית.

אם הבנתם פתאום: "שכחתי את המפתחות באוטו!" – ראשית כל בדקו שאין במקרה דלת אחת פתוחה שדרכה אתם כן יכולים להיכנס ולפתור את העניין, או לחלופין חלון שפתוח במידה מספקת כדי להגיע לפתיחת הדלת. כמובן שאם יש לבן משפחה או חבר סט נוסף של מפתחות והוא נמצא קרוב מספיק, אתם יכולים להתקשר לאותו אדם שיגיע לעזור. אך אם מצבים אלו לא מתקיימים, התקשרו לקוויקי מנעולן רכב ואנחנו כבר בדרך אליכם.

שירות מנעולן רכב כאשר שכחתם את המפתח בתוך האוטו

אמנם ברכבים חדשים יותר לרוב יש מערכות טכנולוגיות ייעודיות למניעת מצב בו המפתחות או כרטיס ההנעה ננעל בתוך הרכב כאשר הוא לא בנסיעה ואתם יושבים בתוכו, אך זה בהחלט יכול לקרות כתוצאה מתקלות שונות. כמובן שברכבים ישנים יותר מצב זה יותר נפוץ ולמעשה יחסית קל לשכוח את המפתחות בתוך הרכב ובטעות לנעול אותו – מה שמותיר אתכם עומדים בחוץ מתוסכלים ולא מאמינים ואת המפתחות "מביטים" בכם מתוך הרכב, על המושב, בתוך הסוויץ' או אחרי שבטעות הפלתם אותם לתא המטען וסגרתם אותו, תוך שהמפתח ננעל בפנים.

במקרים אלו, מנעולן רכב מגיע עד אליכם עם ניידת שירות מלאה ומאובזרת בכל הציוד הדרוש למשימת פריצת הרכב. בהתאם למקרה, לסוג הרכב ומערכות הנעילה, מיקום הרכב ופרמטרים נוספים, המנעולן ניגש לעבודה, כאשר המטרה היא פתיחת הרכב בצורה מהירה ויעילה כדי שאתם תגיעו למפתחות שלכם ותוכלו להמשיך בשגרת היום (או הלילה).

חשוב מאוד לציין שקוויקי מנעולן רכב פותח את הרכב שלכם בצורה מקצועית ומדויקת, תוך שימוש בציוד מקצועי ייעודי ותשומת לב קפדנית במיוחד, ללא כל פגיעה פיזית, מכאנית או אסתטית ברכב ובמערכותיו. אם זהו סט המפתחות היחיד שלכם לאוטו זה, לאחר הפריצה המקצועית, מנעולן הרכב יציע לכם שכפול מפתחות לרכב כדי שיהיה לכם סט נוסף לגיבוי.

ליצירת קשר עם מנעולן רכב מקצועי ומנוסה השאר פרטים או התקשר 052-8738989

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן