כספת לאקדח קונים בקוויקי >>

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול שלט לרכב בחדרה

השלט  של הרכב נפל ונשבר? נעלם או סתם הפסיק לעבוד? קוויקי מספקת שירותי שכפול שלטים לרכב לתושבי חדרה והסביבה

מי כבר זוכר היום מציאות בה כדי לפתוח את הרכב הייתם צריכים להכניס את המפתח לדלת ולבצע פתיחה מכאנית ידנית ומסורבלת?! שלטי הרכב מספקים נוחות מצוינת והם הפכו לחלק אינטגראלי מהשימוש ברכבים כיום. לכן זה מאוד מתסכל, מעצבן ומטריד ששלט הרכב שלכם אובד או מתקלקל. ואם השלט מובנה במפתח הרכב עצמו, אז בכלל מדובר על בעיה המחייבת פיתרון מיידי. קוויקי מנעולנות מספקים שירותי שכפול שלטים לרכב בחדרה והסביבה, לצד שירות מקיף של מנעולן בחדרה.

שירותי שכפול השלטים של קוויקי באזור חדרה

  • שכפול מלא של סט שלטים לרכב.
  • קידוד שלטים לרכב בחדרה – כך שהשלט יתקשר כהלכה עם מחשב הרכב שלכם.
  • תיקון שלט לרכב במקרים של נזקים מסוימים – כאשר אין אפשרות לתקן שלט, נבצע שכפול וקידוד של שלט חדש ומתאים.
  • שכפול של שלט בודד שאבד והתאמתו לסט השלטים האחרים שברשותכם או שכפול של סט חדש לגמרי של שלטים – כולל ביטול השלטים הישנים במחשב הרכב.

ליצירת קשר עם מנעולן רכב בחדרה השאר פרטים או התקשר 052-8738989

שירותי מנעולנות בחדרה

שירות שכפול שלט לרכב הוא הפיתרון האופטימאלי וההכרחי למי שאיבד את שלט הרכב שלו, למי שהשלט שלו ניזוק או נשבר, למי ששלט הרכב נגנב לו וכיוצא באלו. לשלטי רכבים יש אורך חיים מוגבל והם סובלים מבלאי של האלקטרוניקה הפנימית והלחצנים עקב השימוש הממושך והאינטנסיבי – לכן בהחלט יכול להיות שהשלט שלכם נראה בסדר אך הוא כבר אינו מתפקד ויש להחליפו בשלט חדש ואיכותי.
חברת קוויקי מפעילה שירות מנעולן רכב בזמינות מלאה, 24/7, עם ניידת שירות משוכללת וכמו כן חנות פיזית הממוקמת בפרדס חנה. אנו מבטיחים כי מבחינת מחיר שכפול שלט לרכב בחדרה אנו גובים מחירים הוגנים ובשקיפות מלאה מול הלקוח.
לצד השירות המרכזי של שכפול שלט לרכב בחדרה עליו מוסבר כאן, אנו בקוויקי מנעולנות מבצעים גם תיקוני שלטים, החלפת סוללות לשלטי רכב, שכפול שלטי שליטה ליישומים אחרים, קידוד שלטים ומפתחות ועוד מגוון רחב של שירותי מנעולנות רכב לתושבי חדרה והסביבה.

שירות מותאם אישית ועבור כל סוגי השלטים ומותגי הרכב

קוויקי מנעולן רכב מציעים שירות שכפול מפתחות לרכב ושכפול שלט לרכב בחדרה והסביבה, לכל סוגי המפתחות והשלטים ועבור כל מותגי הרכב בשוק. מבוצעת תמיד התאמה מלאה בין המפתח והשלט למחשב הרכב, לביצועים ואבטחה אופטימאליים. אנו מתאימים את סוג השלט לסוג הרכב ולמנגנון הנעילה והאזעקה (ברכבים בהם מותקנת אזעקה קולית) ועובדים רק עם מוצרים ברמה הגבוהה ביותר ואשר עומדים בכל תקני האלקטרוניקה והבטיחות בישראל ומטעם יצרניות הרכב ומערכות האבטחה.

Open chat
צריכים עזרה?
הי,
מחפשים מנעולן מקצוען?
דילוג לתוכן